O firmie

O firmie

Posiadamy prawie ośmioletnie doświadczenie związane z importem i dystrybucją urządzeń car-audio-GPS, przez ten czas mogliśmy poznać wielu producentów, wybrać najlepszych oraz podjąć z nimi współpracę mającą na celu dostosowanie produktu do potrzeb polskiego nabywcy. Oferowane przez nas nawigacje są wytwarzane w oparciu o najlepsze dostępne podzespoły. Wszystkie dystrybuowane przez nas nawigacje posiadają legalne oprogramowanie oraz spełniają wszystkie wymagane prawem normy.

Przez ostatnich kilka lat mieliśmy przyjemność sprawdzić się jako autoryzowany dostawca nawigacji doposażeniowych dla polskiego oddziału jednej z największych firm samochodowych.

O urządzeniach

 

Specjalizujemy się w imporcie urządzeń dedykowanych do poszczególnych modeli samochodów zastępujące fabryczne radio. Cechuje je staranne wykonanie, wysoka jakość materiałów, produkcja zgodna z normami ISO9001:2000 i ISO/TS16949:2009, CE, FCC, RoHS, E-Mark, NOM, Bluetooth DVD, Philips (LSCD).

 

Urządzenia wyposażone są w nowoczesne układy elektroniczne oparte o procesory wielordzeniowe, współpracują z fabrycznymi mediami: mikrofonem, slotami USB/AUX, istnieje również możliwość podłączenia kamer tylnej i przedniej.

 

Urządzenia są również przygotowane do podpięcia dodatkowych multimediów, tunera DVBT, modemu Internetowego, kamer DVR, dodatkowych ekranów multimedialnych.